top of page

O MNIE

Projekt bez tytułu (14).png
57858EE6-DF0C-423F-A30E-B3B5AC3BF31E.jpe

ELIASZ GRALAK

Jestem dyplomowanym Naturopatą, absolwentem Państwowej Szkoły Medycznej w zawodzie masażysta oraz dyplomowanym Trenerem Personalnym. Swoją naukę i praktykę zawodu odbywałem w uzdrowiskowym mieście Inowrocławiu. Oprócz podstawy zawodowej ukończyłem liczne wielomodułowe kursy z zakresu terapii manualnej skierowane w problem w obrębie narządu ruchu. Ukończyłem również roczne szkolenie z zakresu chiropraktyki (nastawiania), które zostało zakończone egzaminem. Posługuje się wieloma metodami terapeutycznymi, które z powodzeniem można stosować u pacjentów w różnym wieku i różnymi dysfunkcjami. Mam już kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. U dołu strony znajduje się tylko kilka z licznych moich certyfikatów i dyplomów.

Stworzyłem AUTORSKI koncept pracy z pacjentem, który został oparty na najskuteczniejszych technikach różnych konceptów terapii manualnej oraz poparty wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Koncept ten nie tylko opiera się na przeprowadzeniu działań terapeutycznych, ale również zaangażowaniu pacjenta w proces leczniczy jego organizmu, dlatego tak ważne w mojej pracy jest odpowiedni ruch dla pacjenta oraz oddech. Poza tym pacjent przechodzi szczegółowe badanie pod względem screeningu wizualnego przygotowanego przez program do oceny sylwetki wraz z wnioskowaniem klinicznym

Uwielbiam pracę z ludźmi, edukacje ruchu oraz pracę indywidualną z swoimi podopiecznymi w formie treningu medycznego czy personalnego. Sam uprawiam sport, dlatego wiem jak ważne są prawidłowe wzorce ruchowe dla każdego klienta, aby nie miał żadnych dolegliwości bólowych i mógł uchronić się przed kontuzją. 

W pracy najważniejsze dla mnie jest, aby jak najszybciej pomóc pacjentowi, który zgłosi się do mnie o pomoc. W swojej praktyce stosuje również akupunkturę mogącą szybko ulżyć pacjentowi. 

Pomaganie pacjentom w ich licznych problemach narządu ruchu jest  moją pracą, ale również pasją. Cały czas podnoszę kwalifikację, aby zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę i jak najszybsze pozbycie się dolegliwości oraz usprawnić Wasze wzorce ruchowe, dzięki czemu możecie pozbyć się na stałe swoich dolegliwości. 

Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy? 

Dzisiaj ludzie potrzebują kompleksowego spojrzenia na swoje zdrowie - nie tylko usunięcia bólu. Kształcę się w najlepszych jednostkach szkolących terapeutów i trenerów personalnych. Dzięki zdobytej wiedzy nie tylko prowadzę bardzo skuteczną terapię lub trening, ale wraz z klientem przechodzimy swoistą metamorfozę. Nawiązując współpracę zyskasz nie tylko ogrom wiedzy, ale również zrozumiesz procesy jakie zachodzą w Twoim ciele i nakierujesz je na prawidłowe tory, a wykorzystując aspekt ruchu, nie tylko poprawisz swoją sylwetkę, ale również zyskasz nowy wymiar jakości życia. 

Nazywam się Eliasz Gralak i Państwa zdrowie to moja pasja.

KURS CHIROPRAKTYKI

KURS CHIROPRAKTYKI

CHIROPRAKTYKA ZAAWANSOWANY

CHIROPRAKTYKA ZAAWANSOWANY

MEDYCYNA MANUALNA

MEDYCYNA MANUALNA

PINOPRESURA

PINOPRESURA

KLUCZ GEODYNAMICZNY

KLUCZ GEODYNAMICZNY

do108042019

do108042019

FUNKCJONALNA OSTEOPATIA

FUNKCJONALNA OSTEOPATIA

FASCIAL DISTORTION MODEL

FASCIAL DISTORTION MODEL

TRENER PERSONALNY

TRENER PERSONALNY

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA

MANIPULACJE HVLA

MANIPULACJE HVLA

MANIPULACJE WISCERALNE

MANIPULACJE WISCERALNE

TERAPIA PUNKTÓW SPUSTOWYCH

TERAPIA PUNKTÓW SPUSTOWYCH

TERAPIA TKANEK GŁĘBOKICH

TERAPIA TKANEK GŁĘBOKICH

KINEZJOTAPING

KINEZJOTAPING

KOMUNIKACJA W TERAPII DZIECKA

KOMUNIKACJA W TERAPII DZIECKA

bottom of page