O MNIE

ELIASZ GRALAK

Jestem dyplomowanym Naturopatą, absolwentem Państwowej Szkoły Medycznej w zawodzie masażysta oraz dyplomowanym Trenerem Personalnym. Swoją naukę i praktykę zawodu odbywałem w uzdrowiskowym mieście Inowrocławiu. Oprócz podstawy zawodowej ukończyłem liczne wielomodułowe kursy z zakresu terapii manualnej skierowane w problem w obrębie narządu ruchu. Ukończyłem również roczne szkolenie z zakresu chiropraktyki (nastawiania), które zostało zakończone egzaminem. Posługuje się wieloma metodami terapeutycznymi, które z powodzeniem można stosować u pacjentów w różnym wieku i różnymi dysfunkcjami. 

Stworzyłem AUTORSKI koncept pracy z pacjentem, który został oparty na najskuteczniejszych technikach różnych konceptów terapii manualnej oraz poparty wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Koncept ten nie tylko opiera się na przeprowadzeniu działań terapeutycznych, ale również zaangażowaniu pacjenta w proces leczniczy jego organizmu, dlatego tak ważne w mojej pracy jest odpowiedni ruch dla pacjenta oraz oddech. Poza tym pacjent przechodzi szczegółowe badanie pod względem screeningu wizualnego przygotowanego przez program do oceny sylwetki wraz z wnioskowaniem klinicznym

Uwielbiam pracę z ludźmi, edukacje ruchu oraz pracę indywidualną z swoimi podopiecznymi w formie treningu medycznego czy personalnego. Sam uprawiam sport, dlatego wiem jak ważne są prawidłowe wzorce ruchowe dla każdego klienta, aby nie miał żadnych dolegliwości bólowych i mógł uchronić się przed kontuzją. 

W pracy najważniejsze dla mnie jest, aby jak najszybciej pomóc pacjentowi, który zgłosi się do mnie o pomoc. W swojej praktyce stosuje również akupunkturę mogącą szybko ulżyć pacjentowi. 

Pomaganie pacjentom w ich licznych problemach narządu ruchu jest  moją pracą, ale również pasją. Cały czas podnoszę kwalifikację, aby zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę i jak najszybsze pozbycie się dolegliwości oraz usprawnić Wasze wzorce ruchowe, dzięki czemu możecie pozbyć się na stałe swoich dolegliwości. 

Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy? 

Znam wielu terapeutów oraz trenerów personalnych, jednak ich praca opiera się na starotypowych schematach postępowania, a nie zawsze jest to pomocne w osiąganiu celów z pacjentem lub podopiecznym. Dzisiaj ludzie potrzebują kompleksowego spojrzenia na swoje zdrowie - nie tylko usunięcia bólu. Kształcę się w najlepszych jednostkach szkolących terapeutów i trenerów personalnych. Dzięki zdobytej wiedzy nie tylko prowadzę bardzo skuteczną terapię lub trening, ale wraz z klientem przechodzimy swoistą metamorfozę. Nawiązując współpracę zyskasz nie tylko ogrom wiedzy, ale również zrozumiesz procesy jakie zachodzą w Twoim ciele i nakierujesz je na prawidłowe tory, a wykorzystując aspekt ruchu, nie tylko poprawisz swoją sylwetkę, ale również zyskasz nowy wymiar jakości życia. 

Nazywam się Eliasz Gralak i Państwa zdrowie to moja pasja.

  • Facebook Social Ikona

TERAPIA MANUALNA 

TRENING PERSONALNY

TARNÓW

medTherapy

ul. Graniczna 15 (wejście od Słonecznej); 33-100 Tarnów

Email: masaz.medtherapy@gmail.com

Tel: 660 632 715; 667 111 255

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 8:00 - 20:00 

​​Sobota: 8:00 - 18:00 ​

Niedziela: Zamknięte

KONTAKT

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now