top of page

Życie na kredyt energetyczny

Ż𝗬𝗖𝗜𝗘 𝗡𝗔 𝗞𝗥𝗘𝗗𝗬𝗧 𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗘𝗧𝗬𝗖𝗭𝗡𝗬


Życie z świadomością, że masz do spłacenia spory kredyt nie jest nigdy komfortowe, nawet jeśli aktualnie masz zasoby do tego, by podjąć to ryzyko. I o ile większość ludzi unika kredytów finansowych to praktycznie wszyscy żyją z kredytu ENERGETYCZNEGO


Słowo energia nie kryje tutaj nic niewyjaśnionego lub trudnego do zrozumienia. Rodząc się przychodzimy na świat z pewnymi zasobami energetycznymi - inaczej mówiąc AKUMULATOREM, który na co dzień wyczerpujemy. Do pewnego stopnia jakość tej baterii jest zależna od naszego potencjału urodzeniowego, a prościej mówiąc od tego co przekazali nam nasi rodzice. Konstytucyjność ciała, czyli jego jakość i aktualny stan można określić na wiele sposobów, ale również zmienić.


Nie jesteś świadomy do końca, że kompletnie wszystko co Ciebie otacza, łącznie z Twoimi przekonaniami, sposobem bycia, emocjami, jedzeniem, przeciążeniami, wpływa na wydatkowanie z Twojego organizmu energii.Energia w naszym organizmie jest wykorzystywana dosłownie na wszystko emocje, trawienie, myślenie, obsługę operacyjną i wiele więcej. Oznacza to, że Twój aktualny stan życia ma bezpośredni wpływ na to jak czujesz się obecnie, oraz jak będziesz się czuł niedługo.


Pamiętaj jednak, że jak w normalnym świecie, kredyt można spłacić, a naładować z Twoim organizmem nie pójdzie już Tobie tak łatwo. To co mu zabrałeś, będziesz spłacać do końca życia, być może:

-brakiem sił witalnych; -gorszym samopoczuciem; -trudniejszą regeneracją; -częstymi kontuzjami; -częstymi infekcjami -i wiele wiele innych.


Dlatego oczekiwanie, że po jednej terapii, zmianie na tydzień, lub dwa stylu żywienia wszystko się odwróci jest tylko myśleniem życzeniowym. Często potrzeba tyle samo czasu, na wyjście z problemu, ile trwało jego nabycie. A tylko odpowiednie podejście do danego problemu i systematyczna praca nad nim może przynieść rezultaty.


Mamy jednak wpływa na to w jaki sposób się czujemy i mamy możliwość regeneracji organizmu, jednak musisz pamiętać, że działanie musi być wieloaspektowe.

Jak ja to robię z moimi pacjentami?

Śledź posty na tej stronie, a z pewnością się dowiesz jak działamy, ale również co sam możesz robić, by nie wydatkować w szybkim tempie swojej energii.


PAMIĘTAJ, ŻE KAŻDY KREDYT PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ BĘDZIESZ MUSIAŁ SPŁACIĆ


ALE CZY BĘDZIESZ MIAŁ Z CZEGO?


Jeśli te informacje w jakikolwiek sposób Tobie pomagają podziel się nimi z innymi, może ktoś spojrzy na swój problem z innej perspektywy.

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page