top of page

ZNACZENIE ODDYCHANIA W ODCZUWANIU BÓLU

Nasze życie to próba nieustannej adaptacji do otoczenia i dostosowania się do zmieniających się warunków wokół nas


Dlatego WSZYSTKIE CZYNNIKI z którymi mamy styczność będą miały wpływ na nasze zdrowie. To oznacza, że nawet te najbardziej pierwotne mechanizmy takie jak 🅳🅳🆈🅲🅷🅽🅸🅴 🅸 🆃🆁🆆🅸🅴🅽🅸🅴, będą miały wpływ na ból, ale nie tylko. Możesz być zdziwiony w jaki sposób organizm kompensuje niektóre obciążenia, które mu serwujemy.


Mechanizm oddychania, gdy nie pracuje poprawnie, może: -zmieniać postawę; -powodować wady postawy u dzieci; -a w życiu dorosłym, nie tylko powodować psucie się zębów; -zmęczenie; -niewyspanie; -a także ból kręgosłupa.Ciekawe Pewnie ze tak Teraz pytanie co zrobić, żeby to odwrócić. Wielu moich pacjentów zmieniając chociażby 🆃🆁 🅳🅳🅴🅲🅷🆆🆈, zmniejszają tak naprawdę przyczyny bólów swojego kręgosłupa. Jest to oczywiście proces terapeutyczny.


Hmmm, jeśli Ciebie to zainteresowało, powiedz jak Ty oddychasz i czy bolą Ciebie plecy, a jeśli chcesz to zmienić umów się na wizytę.

Pamiętaj, że każdy efekt, wymaga wysiłku z Twojej strony. Nie ma nic za darmo! Musisz poświęcić na to odpowiednią ilość czasu.


WYSIŁEK SIĘ OPŁACA

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page