TERAPIA MANUALNA TARNÓW

Ten rodzaj terapii to wysoce skuteczny program dostosowany w indywidualny sposób do pacjenta. Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyłem swój program pracy z pacjentem, który obejmuje zaawansowane techniki leczenia różnych dysfunkcji układu ruchu. Jest to wybór najskuteczniejszych technik manualnych z wielu koncepcji terapeutycznych, ułożony w taki sposób, aby jak najbardziej i jak najszybciej uwolnić pacjenta od problemu, niwelując jego przyczynę.

Fizjoterapia

AKUPUNKTURA TARNÓW

To najbardziej znana pacjentom koncepcja terapeutyczna polegająca na wbiciu pełnych igieł w różne obszary ciała pacjenta, dzięki czemu w jego organizmie dochodzi do homeostazy i uwalnia się od bólu. Zdjęcie obok pokazuje połączenie akupunktury razem z moksoterapią, która jest wspomaganiem do zabiegu. Rodzai metod akupunkturowych jest wiele. Więcej informacji znajdziecie Państwo na pozostałych zakładkach, gdzie dowiecie się jak wygląda pełen zabieg akupunkturowy. 

akupunktura Session

MASAŻ LECZNICZY TARNÓW

Masaż leczniczy tak samo jak każdy inny zabieg manualny powinien być dostosowany do aktualnych dolegliwości pacjenta, Jest to sekwencja różnych ruchów i technik dzięki czemu dochodzi do realnych zmian w organizmie pacjenta. Opracowana koncepcja terapeutyczna przeze mnie pomaga szybko pozbyć się dolegliwości bólowych i poczuć się znaczenie lepiej. Więcej informacji na temat tego rodzaju zabiegu znajdziecie Państwo na pozostałych zakładkach mojej strony. 

Kontuzja sportowa
  • Facebook Social Ikona

TERAPIA MANUALNA 

TRENING PERSONALNY

TARNÓW

medTherapy

ul. Graniczna 15 (wejście od Słonecznej); 33-100 Tarnów

Email: masaz.medtherapy@gmail.com

Tel: 660 632 715; 667 111 255

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 8:00 - 20:00 

​​Sobota: 8:00 - 18:00 ​

Niedziela: Zamknięte

KONTAKT

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now