top of page

TRENING PERSONALNY

Trening personalny to trening pod okiem wykwalifikowanego trenera, który monitoruje postępy podopiecznego i realizuje wraz z nim określone cele. Indywidualnie dobrany trening sprawia, że jest on zdrowy dla klienta i sprawia przyjemność. Trening nie tylko kształtuje sylwetkę, ale również usprawnia słabe ogniwa organizmu dzięki czemu klient jest bardziej sprawny. W ramach treningu klient otrzymuje pełną diagnostykę posturalną wraz z wnioskowaniem klinicznym. Co to oznacza dla Ciebie? 

TRENING MEDYCZNY

Trening medyczny określa i diagnozuje dysfunkcje ruchowe optymalizując ich działania bez względu na wiek oraz kondycje. To idealne rozwiązanie dla osób chcących poprawić swoje zdrowie oraz pozbyć się dolegliwości bólowych. Trening ten obejmuje diagnostykę funkcjonalną oraz screening obrazowy. Ćwiczenia są dobrane do obecnych dolegliwości klienta i wzmocnieniu jego słabych punktów. 

ODDECH

Oddech jest najważniejszą częścią naszego życia. Tylko odpowiednie oddychanie pozwala tylko na działanie układu oddechowego. Reedukacja tego procesu pozytywnie wpływa na każdy układ naszego ciała i utrzymuje go w odpowiedniej homeostazie. Ruch i oddech to najskuteczniejsze połączenie zdrowego trybu życia. 

0001.jpg
0002.jpg
bottom of page