top of page

MOJE PODEJŚCIE DO BÓLU

Kręgosłup to chyba najczęściej remontowana i poddawana zabiegom okolica ciała

Ale czy naprawdę ZAWSZE musi być problem w kręgosłupie, gdy bolą nas plecyWbrew opinii wielu "specjalistów" z tej dziedzinie, oczywiście, że NIE.


Naszym ciałem steruje wiele mechanizmów, które ulegają różnym zaburzeniom funkcjonalnym, czyli najprościej mówiąc, nie działają optymalnie, co w konsekwencji rodzi różne problemy. Oczywiście rodzi to różne , ale czy naprawdę, każdy BÓL to wina napiętego mięśnia


Tymczasem, gdy inni rozluźniają mięśnie, ja staram się szukać przyczyny bólu i zrozumieć mechanizm jej powstawania.


Czy jest to proste??


Oczywiście, ze NIE, ale szukając głębiej możemy bardzo często pozbyć się i bólu i przyczyny. Oczywiście każdy organizm należy co jakiś czas przeglądać, ale rozluźnianie mięśni w konsekwencji nie prowadzi do wielkiej poprawy, a tylko maskuje problemy pacjenta.


Więc jeżeli inni postawili na Tobie odezwij się w wiadomości prywatnej. Rozwiązałem już wiele, nierozwiązywalnych dla innych problemów.


W swojej PRYWATNEJ PRAKTYCE (co warto podkreślić) wykorzystuje systemy, o których większość nawet nie słyszałaA cykl zaawansowanych szkoleń pozwala mi na rozpatrywanie problemów zdrowotnych naprawdę wielopłaszczyznowo.


Zatem do zobaczenia po drugiej stronie. A niebawem pokażę Ci efekty nieszablonowego podejścia do tematu zdrowia pacjentów.


Więcej informacji: www.uwalniamyodbolu.pl Tel. 660 632 715

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page