top of page

ELIASZ GRALAK

TRENER PERSONALNY - NATUROPATA - TERAPEUTA MANUALNY

Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się dowiedzieć czegoś więcej o własnym zdrowiu i poprawić jakoś swojego organizmu. Odpowiednie ćwiczenia dostosowane do problematycznych obszarów Twojego ciała to jedna z najważniejszych części składowych komfortowego życia. W dalszej części dowiesz się na czym polega program Twojego powrotu do zdrowia, który chce Tobie pokazać. Ten rodzaj treningu to trening medyczny. Jest on zupełnie czym innym niż trening personalny. Ten trening ma na celu nauczenie Ciebie żyć bez bólu w ciągu dnia. Jest to jednak proces. Wystarczy, że napiszesz do mnie i przedstawia Tobie dodatkowe szczegóły współpracy. 

ZACZNIJ DZIŚ I ODKRYJ NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

Szczegółowy wywiad

To najważniejsza część całego programu, abyś mógł w pełni cieszyć się zdrowiem. Opowiesz mi dokładnie o swoich dolegliwościach

Szczegółowe testy screeningowe

W tej częśći skupimy się na diagnostyce funkcjonalnej. Sprawdzimy wiele układów w Twoim ciele i określimy cele

Trening właściwy

Po określeniu głównych problemów Twojego ciała przejdziemy do wzmocnienia słabych punktów Twojego organizmu, aby wyeliminować ból z jakim się zmagas

Ćwiczenia 

korekcyjne

Podczas treningu medycznego będę uczył Ciebie ćwiczeń, które z powodzeniem będziesz mógł wykonywać na codzień w domu

Preludium

Bardzo się cieszę, że tutaj dotarłeś. Jeżeli już tutaj jesteś to pewnie zmagasz się bólem i pragniesz poczuć się lepiej i zmienić nawyki dnia codziennego. Pewnie się zastanawiasz, dlaczego miałbyś podjąć współpracę właśnie, że mną i dlaczego tak bardzo wyróżniam się na tle innych osób. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: NIE MA NA RYNKU TAKIEGO PROGRAMU JAK TEN.

Jako, że zdrowie oraz sport to dwie największe pasje mojego życia, postanowiłem je połączyć i tym samym powstał program, który nie tylko jest oparty o najnowsze doniesienia medycyny, ale również jest bardzo ergonomicznym programem Twoje ciało do zdrowia. Jestem naturopatą, chiropraktykiem, masażystą oraz absolwentem wielu szkoleń i kursów z zakresu terapii manualnej i certyfikowanym trenerem personalnym. Wiedza ta jest interdyscyplinarna, więc w procesie Twojej przemiany nie tylko zależy mi na zmianie Twojej sylwetki, ale również na tym byś zachował jak najlepsze zdrowie. Dzięki odebranym szkoleniom jestem wstanie Ci zapewnić odpowiednią opiekę, a Ty będziesz czuć się bezpiecznie pod okiem wykwalifikowanej osoby, dzięki temu razem w bezpieczny sposób przejdziemy przez proces usprawnia.  Na codzień korzystam z najlepszych szkoleń dostępnych na rynku podnosząc swoje kwalifikacje. Już dziś postaw na swoje zdrowie i pozbądź się bólu stawów i kręgosłupa oraz zmian nawyki ruchowe.

 

Więcej informacji na mój temat możesz przeczytać tutaj, lub tutaj.

Program ten pomoże Tobie w wielu problemach funkcjonalnych i bólowych. Dzisiaj praktycznie każdy miewa jakieś bóle. Podejmując współpracę ze mną będziemy pracować nad prawidłowym ruchem wszystkich stawów w Twoim ciele. Program ten pomoże Tobie w:

-bólach kręgosłupa

-bólach bioder

-bólach kolan

-niestabilnościach

-bólach stawów skokowych

-bólach barków, oraz poprawi wiele aspektów Twojego życia. 

NIE ZWLEKAJ I ZACZNIJ JUŻ DZISAJ POZBYWAĆ SIĘ BÓLU

Pozwól, że przybliżę Tobie kolejne kroki współpracy ze mną i powiem, dlaczego jest to tak BARDZO WYJĄTKOWE. 

akt pierwszy

Trening medyczny to specjalistyczny trening ukierunkowany na to, aby klient pozbył się bólu z jakim się aktualnie zmaga oraz poniósł swoją sprawność fizyczną. Program ten oparty jest o testy funkcjonalne oraz wzory ruchowe, które badamy podczas pierwszej wizyty, a następnie analizujemy i dobieramy konkretne narzędzia celem usprawnia danej dysfunkcji. Większość dysfunkcji wynika z zaburzeń innych obszarów ciała, które również należy usprawnić i poddać wzmocnieniu, a inne rozluźnić, aby nasze ciała poruszało się w jak najlepszych wzorcach ruchowych. Podczas współpracy nauczę komunikować Ciebie różne obszary ciała ze sobą, aby wykonywać poprawne ruchy na codzień. Dlaczego to jest ważne? 

Jest bardzo ważne, ponieważ nie chcemy obciążać tylko jednej struktury w naszym ciele wykonując ruch, ale chcemy zaangażować jak najwięcej struktur, aby mogła one wykonać określoną pracę. Aby było to możliwe musimy wykonać konkretne testy screeningowe i funkcjonalne. Czym one są?

Do testu screeningowego wykorzystuje program elektroniczny, który oceni nam nie tylko Twoją posturę, ale również Twój ruch i wyznaczy nam słabe punkty Twojego ciała, bez względu na to z jakim problemem się borykasz. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej jak to wygląda zobacz tutaj. Również otrzymasz odetnie taką ocenę, oraz znacznie więcej, ponieważ będzie ona zawierała nie tylko pomiary kątowe Twoich stawów, ale również wnioskowanie kliniczne i wspólne omówienie struktur, które nie działają, gdy na codzień funkcjonujesz w pracy lub w domu. Dowiesz się również w jaki sposób powinieneś pracować, siedzieć lub leżeć w zależności od dolegliwości, które aktualnie posiadasz. 

TA WSPÓŁPRACA ZMIENI TWOJE ZDROWIE I PODEJŚCIE DO ZDROWIA

akt drugi

Kolejny etap naszej współpracy obejmuje już konkretne ćwiczenia. Ćwiczenia te nie są zwykłymi ćwiczeniami, które na codzień widujesz w internecie lub telewizji. Są one tak ułożone, aby pomóc nie tylko wzmocnić Twoje słabe mięśnie, ale przede wszystkim skomunikować je między sobą. Chodzi o to, aby Twoje ciało działało jako jedność, a nie pojedyncze struktury przeszkadzające sobie nawzajem. Dlatego będziemy pracować we wszystkich płaszczyznach ruchowych naszego organizmu. Być może okaże się, że już bardzo dawno nie robiłeś jakiś ruchów i podczas współpracy przypomnimy Twojemu organizmowi nich. 

Trening ten będzie przebiegał w początkowej fazie w Twoim domu (nie martw się nie potrzebujesz żadnych przyrządów), tam nauczę Ciebie podstaw. W drugim etapie będziemy współpracować już na siłowni, gdzie zaczniemy wzmacniać osłabione struktury. Przez cały czas będę miał Ciebie na oku. Jest to pewien rodzaj treningu personalnego, ale celowanego na osiągnięcie innych rzeczy.

Korzystam z wielodyscyplinarnej wiedzy więc cały trening i proces nie będzie tylko przebiegał i dotyczył ćwiczeń, ale wielu aspektów Twojego życia, abyś jak najszybciej wrócił do formy i poczuł się lepiej. Dlatego, nauczysz się prawidłowej inhalacji, higieny snu, ale również dobrych nawyków żywieniowych. 

JEŻELI JESTEŚ JUŻ GOTOWY NA POZBYCIE SIĘ BÓLU TO ZACZYNAMY - NAPISZ A JA ZADBAM O RESZTĘ

bottom of page