top of page

ELIASZ GRALAK

TRENER PERSONALNY - NATUROPATA - TERAPEUTA MANUALNY

Bardzo cieszę się, że tutaj jesteś. Wszystkie informacje dotyczące  współpracy znajdziesz poniżej. Nie znajdziesz nigdzie indziej takiego programu współpracy. Ten program treningowy ma na celu zmianę Twojej sylwetki przy zachowaniu pełnej ergonomii i zdrowia. To wyjątkowy i autorski program. To połączenie wiedzy medycznej z sportem. Zapraszam Ciebie do kontaktu i podjęcia współpracy. Poniżej znajdziesz informacje co otrzymujesz w ramach współpracy. Wystarczy wysłać zapytanie. Do zobaczenia na żywo.

Wywiad

Wysłucham Ciebie oraz przeprowadzę dokładny wywiad dotyczący Twojego zdrowia oraz celów jakie chcesz osiągnąć.

Określanie celów

Przeanalizujemy wspólnie Twoje cele oraz  możliwości Twojego organizmu

Screening

Przygotuje dla Ciebie ocenę funkcjonalną swojego ciała oraz ocenę posturalną wraz z wnioskowaniem klinicznym 

Plan treningu

Otrzymasz indywidualny, spersonalizowany do Twoich potrzeb plan treningowy 

Plan diety

Dopasuje do Twoich gustów żywieniowych odpowiednią dietę, dzięki temu znacznie szybciej osiągniesz cele

Ćwiczenia korekcyjne

Dobiorę odpowiednie ćwiczenia, abyś w domu mógł również wzmacniać swoje słabe ogniwa ciała

Ćwiczenia relaksacyjne

To elementy treningu świadomego oddechu, te ćwiczenia pomogą Tobie w lepszej regeneracji organizmu

Stały kontakt

Będą utrzymywał z Tobą stały kontakt, abyś w razie problemów nadal mógł bez przeszkód dążyć do wytyczonych celów

Preludium

KROK 1 

DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEM

Bardzo się cieszę, że tutaj dotarłeś. Jeżeli już tutaj jesteś to planujesz zmienić swoją sylwetkę, poczuć się lepiej i zmienić nawyki dnia codziennego. Pewnie się zastanawiasz, dlaczego miałbyś podjąć współpracę właśnie, że mną i dlaczego tak bardzo wyróżniam się na tle innych osób. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: NIE MA NA RYNKU TAKIEGO PROGRAMU JAK TEN.

Jako, że zdrowie oraz sport to dwie największe pasje mojego życia, postanowiłem je połączyć i tym samym powstał program, który nie tylko jest oparty o najnowsze doniesienia kształtowania sylwetki, ale również jest bardzo ergonomicznym programem Twojej metamorfozy. Jestem naturopatą, chiropraktykiem, masażystą oraz absolwentem wielu szkoleń i kursów z zakresu terapii manualnej i certyfikowanym trenerem personalnym. Wiedza ta jest interdyscyplinarna, więc w procesie Twojej przemiany nie tylko zależy mi na zmianie Twojej sylwetki, ale również na tym byś zachował jak najlepsze zdrowie. Dzięki odebranym szkoleniom jestem wstanie Ci zapewnić odpowiednią opiekę, a Ty będziesz czuć się bezpiecznie pod okiem wykwalifikowanej osoby, dzięki temu razem w bezpieczny sposób przejdziemy przez proces usprawnia.  Na codzień korzystam z najlepszych szkoleń dostępnych na rynku podnosząc swoje kwalifikacje. Decydując się na współpracę otrzymasz nie tylko indywidualny program, ale również zdobędziesz niezbędną wiedzę z wielu dziedzin. Więcej informacji na mój temat możesz przeczytać tutaj, lub tutaj.

KAŻDY KLIENT JEST DLA MNIE WYJĄTKOWY, BEZ WYĄTKU

Pozwól, że przybliżę Tobie kolejne kroki współpracy ze mną i powiem, dlaczego jest to tak BARDZO WYJĄTKOWE. 

akt pierwszy

KROK 2

OKREŚL I WYTYCZ CELE

To najważniejsza część całego procesu usprawniania Twojego ciała. Jeżeli czytasz tą stronę, najprawdopodniej chcesz zmienić swoje życie i zacząć się ruszać lub już jesteś adeptem siłowni lub innego sportu, który chce poprawić swoje aktualne wyniki w jakiejkolwiek dyscyplinie sportu, albo poprawić technikę wykonywanych ćwiczeń. Bez względu na jakim poziomie sportowym się znajdujesz mogę pomóc Tobie osiągnąć upragnione cele. 

W tej części musisz się zastanowić nad realnym celem, który chcesz osiągnąć w kształtowaniu własnej sylwetki. Jakie to mogą być cele? 

- chęć zrzucenia kilku kilogramów

- poprawa wyglądu sylwetki

- poprawa wydolności organizmu

- zwiększenie masy ciała

- bycie silniejszym i tak dalej.

Celów jest mnóstwo, ale to Ty musisz wiedzieć, gdzie chcesz dość podczas współpracy ze mną. Dlatego spokojnie zastanów się, co chcesz osiągnąć. 

Gdy masz już jasno sprecyzowany cel, wspólnie go omówimy i wytyczmy kroki, aby go osiągnąć. 

CO ZYSKUJESZ?

Podczas tego etapu przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad oraz wysłucham Ciebie. Następnie przeprowadzimy testy funkcjonalne, aby mieć aktualny obraz Twojej wydolności. To pomoże NAM w odpowiedni sposób zaprogramować trening. 

W części tej porozmawiamy również o nawykach żywieniowych i dostosujemy MENU do Twoich indywidualnych potrzeb. 

akt drugi

KROK 3

TESTY SCREENINGOWE I OCENA FUNKCJONALNA

Ten etap to coś wyjątkowego, ponieważ bardzo mało trenerów robi coś takiego dla swoich podopiecznych z uwagi na to, że wymaga to specjalistycznej wiedzy. Oprócz oceny wydolności i testów funkcjonalnych, przeprowadzimy testy screeningowe. Co to takiego? Ocenię Twoją sylwetkę nie tylko pod kątem wizualnym, ale również w konkretnych wzorcach ruchowych. Nie będzie to tylko ocena wizualna. Będzie ona obejmowała dokumentacje zdjęciową oraz video, którą otrzymasz po każdym takim badaniu. Program wytyczy nam słabe ogniwa Twojego organizmu, a wnioskowanie kliniczne przeprowadzimy razem. Co to oznacza? 

Znając słabe ogniwa Twojego ciała, wiemy jakim kontuzją możesz ulec. Dzięki takiej analizie możemy ustrzec Ciebie przed zrobieniem sobie krzywdy. W czasie treningów będziemy również wzmacniać te słabe ogniwa, a tym samym pomoże to Tobie w zachowaniu zdrowia. Brzmi to dość prosto? Być może, ale ocena ta jest bardzo zaawansowana. Oprócz tego, że wspólnie będziemy zmieniać Twoją sylwetkę, to również otrzymasz ćwiczenia korekcyjne dla słabych ogniw swojego organizmu, które nabyłeś przez całe swoje życie. 

Program, którym dokonamy oceny pozwoli NAM spojrzeć na Twoje ciało w odniesieniu do innych elementów, dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć w naprawdę bezpieczny sposób. Wykonywanie takiego badania co jakiś czas, pokaże nam jak zmienia się Twoja sylwetka w czasie oraz, czy słabe ogniwa Twojego organizmu zostają wzmacniane. 

Badanie takie wykonywane jest raz miesiącu i wspólnie analizujemy Twoje postępy w treningu oraz to w jaki sposób zmieniła się Twoja sylwetka. To bardzo ważne, ponieważ tylko dzięki temu możesz swoje ciało utrzymać w należytym zdrowiu.

akt trzeci

KROK 4

REALIZACJA ZAMIERZONYCH CELÓW

To właśnie w tym etapie zaczynamy bezpośrednio pracować nad Twoją sylwetką. Mamy już wytyczone cele oraz znamy Twoje możliwości wydolnościowe i zdrowotne. Teraz przyszła pora na realizacje założeń i celów, które wspólnie określiliśmy. Rozpoczynamy wspólne treningi skupione na Twoich celach zdrowotnych oraz sylwetkowych. Na tym etapie otrzymasz ode mnie jasno określony plan w formie elektronicznej. Spis ćwiczeń oraz zmianę nawyków żywieniowych. Wszystkie ćwiczenia prześlizgujemy razem już na treningu na siłowni. Poznasz anatomię funkcjonalną oraz jak wykonać poprawnie każde ćwiczenie, aby móc przeprowadzić je w bezpieczny sposób.

Trening będzie zawierał kilka bloków: 

-analiza planu do wykonania w danej jednostce treningowej i omówienie aspektów anatomiczno-funkcjonalnych

-rozgrzewka (w zależności od podejmowanej aktywności dopasowana indywidualnie specjalnie dla Ciebie)

-trening właściwy (trening skupiony na celach nakreślonych w pierwszym kroku)

-faza wyciszania (działania mające na celu wyciszenie Twojego organizmu po treningu)

-faza regeneracji (ta część pozwoli na przyspieszenie regeneracji Twojego ciała po treningu)

-świadome oddychanie (elementy programu oddechowego pozwalające układowi nerwowemu na wyciszenie)

-krótka analiza treningu i planowanie kolejnego

W ramach współpracy otrzymujesz również stały kontakt online ze mną oraz ćwiczenia korekcyjne słabych ogniw Twojego organizmu. 

bottom of page