top of page

TERAPIA MANUALNA TARNÓW

Ten rodzaj terapii to wysoce skuteczny program dostosowany w indywidualny sposób do pacjenta. Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyłem swój program pracy z pacjentem, który obejmuje zaawansowane techniki leczenia różnych dysfunkcji układu ruchu. Jest to wybór najskuteczniejszych technik manualnych z wielu koncepcji terapeutycznych, ułożony w taki sposób, aby jak najbardziej i jak najszybciej uwolnić pacjenta od problemu, niwelując jego przyczynę.

Kontuzja sportowa

AKUPUNKTURA TARNÓW

To najbardziej znana pacjentom koncepcja terapeutyczna polegająca na wbiciu pełnych igieł w różne obszary ciała pacjenta, dzięki czemu w jego organizmie dochodzi do homeostazy i uwalnia się od bólu. Zdjęcie obok pokazuje połączenie akupunktury razem z moksoterapią, która jest wspomaganiem do zabiegu. Rodzai metod akupunkturowych jest wiele. Więcej informacji znajdziecie Państwo na pozostałych zakładkach, gdzie dowiecie się jak wygląda pełen zabieg akupunkturowy. 

akupunktura Session

NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA TARNÓW

Utożsamiana z kręgarstwem oraz chiropraktyką. Rodzaj terapii manualnej opartej na diagnozie, leczeniu oraz zapobieganiu mechanicznym zaburzeniom i dysfunkcjom narządu ruchu. W szczególności skupiona na manipulacji (nastawiania) kręgosłupa, gdyż schorzenia układu ruchu mogą wpływać na ogólne zdrowie organizmu poprzez system nerwowy. Jej celem jest usunięcie bólu kręgosłupa, ale również przywrócenie sprawności aparatu ruchowego i zapobieganie pojawianiu się jego dysfunkcji, jak również poprawa funkcjonowania całego organizmu.

Fizjoterapia
bottom of page