top of page

ELIASZ GRALAK

TRENER PERSONALNY - NATUROPATA - TERAPEUTA MANUALNY

Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się dowiedzieć czegoś więcej o własnym zdrowiu i poprawić jakoś swojego organizmu. Odpowiednie ćwiczenia dostosowane do problematycznych obszarów Twojego ciała to jedna z najważniejszych części składowych komfortowego życia. W dalszej części dowiesz się na czym polega program Twojego powrotu do zdrowia, który chce Tobie pokazać. Ten rodzaj treningu to trening oddechowy. Jest on zupełnie czym innym niż trening personalny. Ten trening ma na celu nauczenie Ciebie żyć bez bólu w ciągu dnia. Jest to jednak proces. Wystarczy, że napiszesz do mnie i przedstawia Tobie dodatkowe szczegóły współpracy. 

ZACZNIJ DZIŚ I ODKRYJ NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

Oddechem rozpoczynamy swoje życie, ale również je kończymy. Jest to niezwykle ważny proces w naszym organizmie, który reguluje większość procesów w organizmie. Jednak wiele rzeczy w ciągu dnia sprawia, że nasz oddech nie jest prawidłowy i ulegając różnym anomaliom może w negatywny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Pewnie wielokrotnie słyszałeś, aby wziąć głęboki oddech i się zrelaksować. I jest to niezwykłe ważne, ponieważ prawidłowe oddychanie będzie poprawiać nasz stan emocjonalny oraz napięcie mięśniowe  w ciele. 

Badania udowadniają, że prawidłowe oddychanie łagodzi depresję i lęk, przywracając równowagę w biochemii mózgu. Podnosi bowiem poziom oksytocyny, dopaminy i prolaktyny (hormonów radości), a obniża poziomu kortyzolu (hormonu stresu). 

Oddychanie w nieprawidłowy sposób może powodować wiele dolegliwości bólowych oraz napięciowych. Mając to na uwadze, przygotowałem specjalny program ruchowo-oddechowy, który pomoże Tobie na co dzień oddychać w sposób prawidłowy, a także cieszył się dobrą kondycją.

Jeżeli na dzień dzisiejszy miewasz różne dolegliwości w obrębie narządu ruchu, czujesz się zmęczony, lub masz problemy z pamięcią nawiąż ze mną kontakt, by przez ten program wyeliminować problem.

Prawidłowy oddech jest też niezbędnym elementem w utrzymaniu dobrej kondycji narządu ruchu. Jeśli masz problemy z kręgosłupem, lun podczas wykonywania ćwiczeń na siłowni lub fitnessie odczuwasz dolegliwości bólowe, mogą być one spowodowane błędnym torem oddechowym. Pracuje w różnych nurtach terapeutycznych i uzyskaliśmy wraz z pacjentami zadowalające efekty w redukcji ich dolegliwości, właśnie przez zmianę toru oddechowego. 

Przyjdź i sprawdź czy właśnie nie to jest przyczyną Twoich dolegliwości na co dzień, 

WEŹ GŁĘBOKI ODDECH I CIESZ SIĘ ŻYCIEM

bottom of page